Круг Ликов Лады

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Круг Ликов Лады » На пенёчке » Зарядная станция для ноутбуков и гаджетов


Зарядная станция для ноутбуков и гаджетов

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт! Мені потрібно купити зарядну станцію Anker, для цього мені потрібні рекомендації щодо придбання. Пропонуйте популярні бренди, у разі чого у моєму бюджеті є 30 тисяч гривень.

Отредактировано Ромчик (2023-02-24 18:45:54)

0

2

Дійсно, зараз повно різноманітних станцій, але я б рекомендував вам придбати сонячну панель зі спеціальним акумулятором, адже ви зможете заряджати батарею навіть при тривалому відключенні світла.

Отредактировано Григорий Гречка (2023-02-24 18:46:32)

0

3

Можливо, ви запропонували мені гарний варіант, але таке нормальне обладнання, напевно, коштує 2000 гривень, у мене таких грошей немає. Однак я все ще хочу отримати рекомендації щодо зарядних станцій.

Отредактировано Ромчик (2023-02-24 18:47:13)

0

4

Ромчик написал(а):

Привіт! Мені потрібно купити зарядну станцію Anker, для цього мені потрібні рекомендації щодо придбання. Пропонуйте популярні бренди, у разі чого у моєму бюджеті є 30 тисяч гривень.

Зарядні станції Anker https://allo.ua/ua/zarjadnye-stancii/pr … tel-anker/ є одними з кращих на ринку завдяки високій якості та надійності. Вони можуть заряджати більшість пристроїв, включаючи смартфони, планшети та ноутбуки. Крім того, Anker використовує найсучасніші технології для забезпечення швидкої та безпечної зарядки, а також захисту від перевантаження та короткого замикання.

Також станції Anker мають компактний та стильний дизайн, що робить їх легкими та зручними для перенесення в поїздках та подорожах. Деякі моделі також мають вбудований дисплей, який показує залишковий час зарядки та рівень заряду батареї.

https://skr.sh/i/240223/TjRtTNGM.jpg

Отредактировано Шуруповерт (2023-02-24 18:48:37)

0


Вы здесь » Круг Ликов Лады » На пенёчке » Зарядная станция для ноутбуков и гаджетов